O nas

Pomożemy Ci w osiągnięciu tego, co bez braku praktycznej wiedzy, doświadczenia, wiary i zapału na początku wydaje się wielu przedsiębiorcom trudne i niemożliwe do zrealizowania.

1 Dzięki naszym szkoleniom biznesowym, konsultingowi i coachingowi personalnemu unikniesz wielu tragicznych w skutkach błędów i pomyłek tworząc dla swojego biznesu Mocną Strategię Marketingową, dzięki której szybko wypromujesz Twoją firmę, markę, usługi lub towary na rynku, zdobędziesz nowych klientów i rozkręcisz do zakładanego poziomu sprzedaż.

To właśnie dzięki kompletnej strategii marketingowej zawierającej plan strategiczny będziesz konkretnie wiedzieć co, kiedy i w jaki sposób robić, aby zwiększyć konkurencyjność swojej firmy, zapewnić sobie w ciągu najbliższych lat sukces i przyspieszyć osiągnięcie zaplanowanych celów.

2 Z naszą pomocą stworzysz skuteczne, hipnotycznie, perswazyjne teksty Twoich reklam i ofert, które nareszcie sprawią, że czytające je osoby będą oczarowane Twoimi produktami lub usługami i natychmiast będą marzyć tylko o jednym, by przyjść do Twojej firmy i kupić. Jeśli nie czujesz się na siłach to zadanie opracowania tekstów skuteczniejszych ofert możesz zlecić zespołowi doświadczonych copywriterów DobraStrategia.pl

3 Oprócz udziału w organizowanych przez nas kursach, warsztatach i szkoleniach otwartych możesz również zamówić u nas dla Twojej Firmy szkolenia zamknięte, które będą idealnie dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb i problemów, by dowiedzieć się, w jaki sposób można zwiększyć zyski z dotychczasowych Twoich działań marketingowych, reklamowych, public relations, a także, jak ulepszyć dotychczasowe techniki sprzedaży.

Oczywiście te wszystkie szkolenia, kursy, doradztwo i coaching  DobraStrategia.pl nie są dla wszystkich, a tylko dla tych przedsiębiorczych ludzi, którzy są ciekawi ile pieniędzy przecieka im teraz każdego dnia pomiędzy rękami. I chcą ten wyciek szybko uszczelnić.

Jeśli masz problem to możesz już teraz kliknąć tutaj, by skontaktować się z nami.

DobraStrategia.pl
tel.: 12 396 34 07
kom.: 502 475 396
e-mail: biuro[at]dobrastrategia.pl


Adres siedziby:
Kłaj 659, 32-015 Kłaj


Rachunek bankowy: 91 1140 2004 0000 3302 4178 1748


NIP: 683-171-37-28
REGON: 120214410