"Wojskowe Techniki Sprzedaży"

Jak skutecznie rozbroić militarne wzorce perswazji, zanim stosujący je socjotechnik nakłoni Cię do podjęcia katastrofalnej dla Ciebie decyzji?

Chcę przeczytać

Wyobraź sobie następującą sytuację…

Poznajesz człowieka, który potrafi sprzedać za pomocą wojskowych technik perswazji najbardziej opornym klientom to coś, na co oni normalnie nigdy by się nie zdecydowali.

Jakbyś się wówczas czuł?

Co byś powiedział w sytuacji, gdy jesteś głęboko przekonany o tym, że na Ciebie nie działają żadne sztuczki, a mimo to sprytny manipulator tak kieruje Twoim myśleniem, że nieoczekiwanie przystajesz na jego propozycję?

Czy zastanawiałeś się, jak dużo mogą kosztować Cię takie zmanipulowane decyzje i jak wiele w ten sposób możesz stracić?

Ciężko wyobrazić sobie trudniejszą sprzedaż.

Trudne Techniki Sprzedaży

Bycie sprzedawcą innych rzeczy lub usług w porównaniu z tą czarną profesją to zwykły relaks i przyjemność.

Dlatego chciałbym Ci zadać jeszcze dwa intrygujące pytania.

Czy mając przed sobą bezpieczne życie miałbyś ochotę iść bez przymusu do wojska w wieku 19 lat, w zamian za niski żołd, ograniczenie wolności i narażanie życia podczas wojennych misji?

Prawdopodobnie nie.

A czy dałbyś się komuś dobrowolnie przekonać do takiego niebezpiecznego dla Ciebie pomysłu?

Przypuszczam, że też nie.

Ponad 97% zaatakowanych w ten sposób osób

nie może się oprzeć.

Wkrótce  przeczytasz o tym jak, specjaliści od rekrutacji w amerykańskiej armii potrafią przekonać ponad 97% młodych kandydatów do tego, aby podpisali 4-letni kontrakt, wystawili się na duże ryzyko utraty życia i spełniali za marne pieniądze wszystkie rozkazy przełożonych.

To oznacza, że wojskowi rekruterzy działając w tak niesprzyjających warunkach, są w stanie skusić praktycznie każdego do swojej propozycji.

%

Potworna skuteczność

Chyba nie muszę przy tym dodawać, że zajęcie wojskowych specjalistów od rekrutacji cieszy się bardzo złą sławą.

Przecież wielu z tych młodych ludzi, którzy pod wpływem niebezpiecznej perswazji zdecydowało się wstąpić do armii USA, wróciło do ojczyzny w metalowych trumnach, ginąc podczas misji w Iraku, Afganistanie lub innych piekielnych miejscach na świecie, w których rozpętano wojnę.

Specjaliści od rekrutacji otrzymali oczywiście sowitą prowizję za tych wszystkich przekonanych, bo sprzedali z sukcesem.

Szokuje Cię to?

Wiele osób myśli, że takie zadanie skazane jest z góry na niepowodzenie.

 

Co by się jednak wydarzyło, gdybyś poznał dokładną konstrukcję najmocniejszych techniki ukrytego wpływu stosowanych w amerykańskiej armii, dzięki czemu będziesz mógł się oprzeć podstępnej manipulacji zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym.

Gwarantuję Ci, że wówczas nie wszystkie oferty handlowe i propozycje biznesowe wydadzą się Tobie takie kuszące i piękne jak do tej pory.

Niemożliwe?

Doceniam Twoje obawy, ale jak bardzo zwiększyłoby się Twoje bezpieczeństwo i komfort podejmowanych decyzji, gdybyś automatycznie umiał rozpoznać niebezpieczne słowa i struktury, którymi doświadczony socjotechnik chce ominąć Twój świadomy umysł?

Zainteresowany?

Ufam Ci, dlatego nawet o tym teraz nie myśl, żeby w nieetyczny sposób wykorzystać  te wszystkie wojskowe techniki sprzedaży np. podczas telefonicznych rozmów sprzedażowych, albo przy tworzeniu ofert handlowych, które będą miały za zadanie zmanipulować klientów i prowadzić do lawiny zamówień.

Wygrywasz w pozornie beznadziejnych sytuacjach.

 

Wojskowe techniki sprzedaży, które poznasz pozwolą Ci wygrać w pozornie beznadziejnych sytuacjach, kiedy jesteś sam wystawiony na dobrze zaplanowany atak doświadczonego socjotechnika, który chce Cię koniecznie do czegoś lub kogoś przekonać w sytuacji, gdy mu brakuje sensownych argumentów.

Już teraz możesz wyobrazić sobie, jak silnie i pewnie będziesz się czuł, mając takie, niesamowicie skuteczne narzędzia obrony przed niebezpieczną manipulacją.

Proszę, nie szukaj teraz w głowie jeszcze innych zastosowań dla tych technik, chyba że zależy Ci, aby posiadać najbardziej skuteczną obronę przed narzędziami perswazyjnymi, jakie kiedykolwiek stworzono.

Na pewno znasz osoby, które uległy manipulacji i „dobrowolnie” podpisały niekorzystne dla siebie wielomiesięczne umowy, kupiły za duże pieniądze coś, czego tak naprawdę nie chciały, albo zrezygnowały z czegoś wartościowego na rzecz socjotechnika.

Sam teraz zastanów się, jak wiele razy w ciągu całego roku codziennie jesteś narażony na perfidną manipulację?

A gdy już będziesz umiał z łatwością rozbrajać wojskowe wzorce perswazji, to jak dużo w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić czasu, nerwów i pieniędzy?

Oto jak tego dokonasz.

 

W tym ebooku nauczę Cię jak automatycznie rozpoznawać najskuteczniejsze techniki wojskowej sprzedaży, które normalnie ominęłyby Twój wewnętrzny alarm i pokonały wszystkie bariery świadomego, logicznego umysłu, często prowadząc do katastrofalnych decyzji.

Jeśli cena 19,99zł stanowi dla Ciebie jakiś problem, tym bardziej powinieneś skorzystać z tej oferty.

Kliknij przycisk poniżej i zamów egzemplarz dla siebie, aby uodpornić się raz na zawsze na wojskowe techniki sprzedaży. Wyobraź sobie ten moment, kiedy to Ty bardzo dobrze się przy tym bawiąc, będziesz mógł manipulować socjotechnikiem uświadamiając mu jego bezsilność wobec Ciebie.

WYPRZEDANE

Zapraszam,

Łukasz Stokłosa

 copywriter, trener i doradca marketingowy DobraStrategia.pl

 

P.S.  Jeśli masz kogoś, kto mógłby być również tak jak Ty zainteresowany poznaniem wojskowych technik sprzedaży to zaproś go na tę stronę.