Jest środek bezksiężycowej nocy. Po wyczerpującym dniu zapadłeś w twardy, głęboki sen i nie słyszysz głuchych odgłosów dobiegających od okna prowadzącego na taras. Źródłem tych dziwnych dźwięków prawdopodobnie jest ostre narzędzie użyte do podważenia ramy okna w miejscach jej ryglowania. Potem następuje ciche zgrzytanie.

Po chwili przerwy rozlega się kliknięcie i okno bez protestu otwiera się z lekkim skrzypnięciem, które wypełnia panującą ciszę.

Jednak ten krótki dźwięk o wysokiej częstotliwości budzi Cię. W sypialni otwierasz oczy i przenikliwie wpatrujesz się w ciemność. Kierujesz wzrok na wyświetlacz zegara. Jego czerwone cyfry wskazują godzinę 2:37. Rzucasz jeszcze okiem na ekran smartfonu, na którym miga komunikat wysłany z Twojego systemu alarmowego informujący o sforsowaniu okna i intruzie w domu. Wiesz, że centrala monitorująca włamania oraz pobliski posterunek policji, również otrzymali automatyczne zgłoszenie i za kilka minut tu będą. Do tego czasu musisz…

Jak myślisz, czy w ten sposób rozpoczyna się stworzona przez zespół DobraStrategia.pl oferta sprzedająca inteligentne systemy alarmowe do domów, okna antywłamaniowe, a może środki obrony osobistej?

Możliwe, że wyjawię Ci to w dalszej części.

A tymczasem chcę udowodnić Tobie…

KLIKNIJ TUTAJ, by przeczytać cały poradnik dla osób, które chcą pisać skuteczniejsze oferty i teksty sprzedażowe, ale nie wiedzą jak zacząć.