Copywriting z Gwarancją Rezultatów

Tego jeszcze w Polsce nie było…

Dowiedz się

Opracujemy dla Twojej Firmy Kwantową Ofertę Handlową, dzięki której zbudujesz trwałą przewagę konkurencyjną na rynku, osiągniesz zaplanowane rezultaty albo zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze.

Gdy wynajmujesz lub kupujesz do swojej firmy samochody, nowe maszyny, urządzenia, linie produkcyjne, rozwiązania IT, nieruchomości, zatrudniasz nowych ludzi, to z myślą o tym, że te wszystkie inwestycje przyniosą Twojemu biznesowi konkretne i policzalne zyski w określonym czasie.

Zapewne wcześniej dokładnie kalkulujesz i planujesz takie inwestycje.

Z drugiej strony na pewno zdarzyło się już Tobie płacić za nieskuteczne kampanie reklamowe, obietnice pozycjonowania strony www i czekać na efekty, które się nie pojawiły. Wówczas pozostawało Twojemu biznesowemu umysłowi skorzystanie z psychologicznego procesu racjonalizacji, by jakoś usprawiedliwić takie wydatki.

Bardzo dobrze rozumiemy Cię.

Tajna wojna copywriterów na słowa.

Na rynku jest wielu copywriterów. Niektórzy z nich chwalą się, że “zamieniają słowa w złoto”. Inni tworzą „hipnotyczne wideo oferty”. Nieważne jak Ty ich nazwiesz, ale jedno na pewno już zauważyłeś, że oni wszyscy przekrzykują się – To ja jestem najlepszy!

Niektórzy z nich potrafią zarzucić Cię tak wielkim natłokiem nigdy niekończącej się wiedzy i całkowicie zbytecznych technik w temacie pisania skuteczniejszych ofert handlowych, że powoduje to u Ciebie bezsilność, paraliż myślowy i nie wiesz od czego masz zacząć.

A obiecywali, że ma być tak prosto i łatwo!

Zastanawiasz się wówczas, czy oni rzeczywiście sami stosują tę całą wiedzę, którą się chwalą i czy wierzą w swoje usługi, skoro nie dają swoim klientom żadnych gwarancji.

Przypuszczam, że Ty nie masz i nie chcesz tracić więcej czasu, aby kolejno sprawdzać skuteczność i wdrażać wszystko to, co ci obiecują.

A obiecują naprawdę dużo, tylko masz z tym pewien gigantyczny problem…

 

Dlaczego nigdy nie uda się Tobie zmierzyć bezpiecznych obietnic copywriterów?

Gdy czytasz oferty różnych copywriterów możesz natknąć się na takie sformułowania jak:

„Coraz więcej sprzedawać i zarabiać”

Jaką wartość ma to “coraz”?

„Większa skuteczność i mniejsze wydatki”

Ile to konkretnie będzie?

„Sprzedawać więcej dzięki lepszym opisom i ofertom”

O ile tak naprawdę więcej?

„Wbijają w fotel, przyklejają gałki oczne i zwiększają sprzedaż na potęgę”

Jak to policzyć?

„Copywriting uszyty na miarę”

Co z tego wynika?

„Projektujemy treści tak, by zarabiały dużo więcej”

Jak dużo więcej?

No weź teraz, bądź mądry i spróbuj to policzyć!

I co? Nie możesz.

To puste obietnice, którym bliżej do Twoich marzeń i wiary w sukces niż do konkretów biznesowych.

Jednak to obietnice bezpieczne dla copywriterów, bo przecież stworzyli dla Ciebie oferty, reklamy czy inne teksty sprzedażowe, wzięli za to pieniądze, ale zupełnie nie odpowiadają za rezultaty ich pracy.

Oni już wykonali swoją robotę a jeśli coś nie do końca wyszło to jest to wyłącznie Twoja wina!

Bawi Cię to?

Bo nas i naszych klientów już przestało.

 

Stawiamy na głowie rynek copywritingu.

 

Koniec z sekretnymi składnikami ofert handlowych, magicznymi kodami o dziwnych nazwach rodem z CIA.

Zapomnij również o tajemniczych technikach odkrytych całkiem przypadkiem w starym notatniku, który należał do znanego copywritera direct response i cudem został odnaleziony na zakurzonym strychu pewnej zabytkowej kamienicy.

Niestety to wszystko jest zbyt słabe w stosunku do tego, co chcemy Tobie zagwarantować.

Dlatego wywracamy do góry nogami rynek copywritingu, agencji kreatywnych i interaktywnych. Dość opowiadania bajek i dmuchania gigantycznych balonów pustych obietnic dla frajerów.

Dziś dla Ciebie przebijamy balon i spuszczamy stęchłe powietrze copywritingowych bajek.

 

A co jeśli?

 

%

Gwarancja

Weźmiemy całą odpowiedzialność za określone wyniki, które wygenerujemy w Twoim biznesie, kiedy opracujemy dla Ciebie Kwantową Ofertę Handlową wspieraną pewnymi unikalnymi metodami innowacyjnego rozwoju Twojej Firmy.

I nie dajemy Tobie na to śmiesznego słowa, że zyski rosną, ale pisemną gwarancję z konkretnie określonymi rezultatami zapisanymi w umowie biznesowej podpisanej przez nasze firmy.

Zapewne zwróciłeś uwagę na to, co napisałem powyżej – Opracujemy Twoją Kwantową Ofertę Handlową – a nie że ją napiszemy!

 

Bo nie o samo pisanie skuteczniejszych ofert handlowych tu chodzi.

 

Oferujemy rezultaty, a nie usługę copywritingu, bo naszym celem jest osiągnięcie wzrostu dochodów Twojej Firmy.

Twoja Kwantowa Oferta Handlowa będzie przecież realną maszyną biznesową, w którą inwestujesz po to, by dodatkowo zarabiać w określonym czasie konkretne pieniądze.

Efektem ubocznym będzie pozytywne zakrzywienie w umysłach klientów biznesowej czasoprzestrzeni wokół Twojej Firmy.

I wiesz co?

Zapomnij o składaniu kolejnych obietnic w skleconych przez copywritera zdaniach, zabawie i żonglerce słowami, ale pomyśl o trwałej zmianie postrzegania przez klientów Twojej firmy oraz tego, co unikalnego oferujesz na rynku.

To również będzie gigantyczna zmiana w funkcjonowaniu Twojego biznesu oraz procesów, które w nim zachodzą.

 

Jakie gwarantujemy rezultaty?

 

A jakie chciałbyś byśmy zagwarantowali Ci rezultaty?

Wpisz tutaj:…………

 

 

Jakbyś się wówczas czuł?

 

Ciekawi jesteśmy, w co mógłbyś zainwestować te dodatkowe środki finansowe, by zrealizować nowe plany i co by się wówczas wydarzyło? Nie wiem, czy jesteś w stanie sobie to teraz wyobrazić.

 

Klient przychodzi od Ciebie kupić, a nie zachwycać się ofertą!

 

Klienci gdy przychodzą, chcą od ciebie kupić, a nie pospacerować po sklepie, biurze, fabryce, restauracji, hotelu. Jeśli podniecają Cię zachwyty nad ofertami handlowymi i tekstami sprzedażowymi, a nie realne pieniądze, które klienci będą skłonni zostawić u Ciebie to, nie myśl więcej o kwantowej ofercie handlowej i tej propozycji.

 

Dlaczego możemy Tobie to zagwarantować?

 

Wraz z kwantową ofertą handlową, która na nowo opakuje Twój biznes, pokażemy Tobie zupełnie nowe podejście do wielu problemów biznesowych i najlepsze rozwiązania, które sprawią, że wzrost Twojej Firmy przyśpieszy. A Ty wprowadzisz zaproponowane przez nas zmiany, by zobaczyć i poczuć na własnej skórze zaplanowane rezultaty.

 

To gdzie są w takim razie jakieś ukryte gwiazdki pisane małym druczkiem?

 

Nie ma żadnych ukrytych gwiazdek.

Całe ryzyko bierzemy na siebie, co potwierdzamy w podpisanej umowie pomiędzy naszymi firmami.  A Ty zapewniasz swojej firmie szybszy rozwój bez niepotrzebnych nerwów i zastanawiania się, co działa. A to wszystko dlatego, że z naszą pomocą Twoja Firma będzie działać, jak perfekcyjnie naoliwiona i wyregulowana maszyna. Konkurencji pozostanie tylko zazdrościć Tobie i zastanawiać się na czym polega Twój nowy sposób działania.

 

Jaka to będzie inwestycja?

 

Jest takie mocne powiedzenie – “Szkłem dupę utrzeć” i pewnie znasz osoby, które kierują się takim mottem życiowym. Sęk w tym, że takie osoby nigdy nie zauważają inwestycji, które wkładają pieniądze do ich kieszeni.

Całe szczęście, że Ty nie należysz do Takich osób.

Pomyśl, zatrudnienie na rok nowego pracownika, na umowę o pracę i wypłacanie mu co miesiąc przynajmniej ustawowej pensji minimalnej to dla Twojej Firmy koszt rzędu 25 344 zł. A mówimy tu tylko o niewykwalifikowanym pracowniku najniższego szczebla. Jednak w chwili jego zatrudnienia nie wiesz czy ten pracownik w ogóle sprawdzi się i zarobi na swoją pensję. Nie masz żadnej gwarancji, że wygeneruje Tobie jakiś zysk.

A gdybyś miał zatrudnić w swojej firmie doświadczonego specjalistę znającego się na copywritingu, marketingu, sprzedaży i optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach to o ile razy więcej musiałbyś mu zapłacić, żeby w ogóle chciał rozpocząć u Ciebie pracę?

A teraz wyobraź sobie, że zatrudniłeś takiego pracownika za ułamek tej kwoty, a on przez cały czas zarabia dla Ciebie i oprócz początkowej inwestycji w niego nie musisz mu dodatkowo za to płacić. A do tego gwarantuje Tobie osiągnięcie założonych efektów lub zwrot pieniędzy.  Tym właśnie będzie opracowana przez nas dla Twojej Firmy Kwantowa Oferta Handlowa.

Tak się zastanawiam, jak bardzo chcesz teraz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób to dla Ciebie zrobimy?

 

Zapisy zamknięte.

…..