Coaching Biznesowy

Gdybyś mógł zdobyć sprawdzone przepisy na sukces firmy, jak wiele byłoby to dla Ciebie warte? A jak dużo mógłbyś osiągnąć, kiedy razem z osobistym trenerem zająłbyś się skutecznym rozwiązaniem trudnych problemów w biznesie?

Możesz mieć teraz różne wersje w głowie, możesz się nie zgadzać, możesz mieć inne przekonania, ale jeżeli nie będziesz inwestować w praktyczną wiedzę i edukację, jeżeli w najbliższych latach w swoim biznesie nie będziesz mieć produktów (usług), których klienci poszukują, za którymi szaleją, z zakupu których łatwo nie mogą zrezygnować i nie zastosujesz skuteczniejszych metod pozyskiwania klientów, lepszych technik sprzedaży oraz bardziej dopracowanych strategii funkcjonowania Twojego biznesu to pewnego dnia wolny rynek rozjedzie Cię jak walec.

Ci, którzy się uczą posiądą ziemię, natomiast ci, którzy się nauczyli, będą doskonale przygotowani do życia w świecie jakiego już nie ma.” – Eric Hoffer

Jeżeli sądzisz, że zdobycie praktycznej wiedzy dużo kosztuje to spróbuj ignorancji

Myślę, że szczególnie w dzisiejszych czasach nie stać Cię na ignorancję.

Nie musisz się ze mną spotykać, nie musisz się ode mnie uczyć, nie musisz brać udziału w moich szkoleniach, rób to gdzie chcesz, ale proszę Cię o jedno, nie cofaj się. Jeżeli masz szansę wykorzystać całą tę wiedzę zrób to dziś, ale może być to dla Ciebie dużo łatwiejsze z osobą, która ukierunkuje Cię i zmotywuje do działania. Bez działania cała nawet najwartościowsza wiedza szybko wyparowuje i staje się bezużyteczna.

Faktem również jest, że efektywni ludzie sukcesu, którzy pracują ze swoimi trenerami, doradcami i mentorami, zawsze osiągają więcej, niż Ci, którzy tego nie robią.

“Odkrywanie na nowo krojonego chleba może zająć Ci tysiące lat”

Zapytam Cię, czy masz aż tyle czasu, by go tracić?

Twój osobisty coaching ze mną będzie nieprawdopodobnym przyspieszeniem i zmaksymalizowaniem Twoich efektów. Nieważne co robisz i czym teraz zajmujesz się to, znalezienie samemu nowego skuteczniejszego rozwiązania biznesowego, duży wysiłek w jego przetestowanie, wypróbowanie, a następnie wprowadzenie, nigdy nie da Ci pewności, że to co otrzymasz na końcu będzie oczekiwanym efektem. Bez wsparcia trenera jest to jedna wielka niewiadoma.

Są jednak osoby, które uważają, że profesjonalne doradztwo nie jest dla nich, że one wiedzą lepiej i tego nie potrzebują. Rozumiem to doskonale i szanuję ich zdanie.

Więc jeśli i Ty chciałbyś samemu zmierzyć się twarzą w twarz z każdym nowym, nieznanym lub trudnym tematem w Twoim biznesie, to wystarczy Ci przecież wiedza dostępna z książek, materiałów edukacyjnych i szkoleń.

Wiem jednak z doświadczenia, że Twoje chęci i zaangażowanie z czasem zaczną słabnąć, bez względu na to, jak bardzo będziesz chciał. To właśnie dlatego, gdy rozejrzysz się wokół siebie, ujrzysz jedynie niewielki ułamek osób, którym się rzeczywiście udało i należą do nich te nieliczne firmy, które wyróżniają się spośród tej szarej, bezkształtnej masy przeciętności na rynku.

To wtedy przydaje się osoba, która podpowie Ci, co robić, a czego nie. A gdy będziesz już gotów na to, dostarczy Ci ogromną ilość wypróbowanych technik sprzedaży, strategii pozyskiwania klientów, sposobów na skuteczną reklamę, sprawdzonych modeli biznesowych i innych użytecznych rozwiązań gotowych natychmiast do zastosowania w Twoim biznesie. Tak, abyś również Ty mógł się zdecydowanie najszybciej przybliżyć do swojego upragnionego celu i zrealizować swoje plany.

Przecież to, co teraz robisz nie robisz dla samego robienia, żeby czekać na upragnione efekty latami, lub popełniać ciągle te same błędy, czyż nie?

Pomyśl o tym, gdyby Twój dzisiejszy sposób działania był skuteczny, to już dawno zebrałbyś wszystkie owoce sukcesu.

Przepraszam Cię, ale taka jest brutalna prawda.  Dobry trener będzie wymagał od Ciebie dużo więcej niż Ty sam. Jeśli miałoby być inaczej to po co w ogóle byś go potrzebował?

Wybierz odpowiedni coaching dla siebie