Strona główna            

     

  

Kontakt z nami


Tel.:  0 12 396 34 07

Kom.: 0 502 475 396

e-mail: biuro@dobrastrategia.pl

  

"Które sekrety tych 7 najmocniejszych praw,
będą mieć znaczący wpływ na
zwiększenie wielkości Twojej sprzedaży?"

Tak sobie myślę, ze skoro zaintrygował Cię tytuł tego szkolenia i z zaciekawieniem otworzyłeś lub otworzyłaś tę stronę to na pewno bardzo chciałbyś lub chciałabyś poznać sekrety kilku uniwersalnych praw, które mogą znacząco wzmocnić skuteczność Twojej sprzedaży bez względu na to czym zajmujesz się w Twoim biznesie.

Prawa, które za chwilę poznasz działają w każdej kulturze, w każdym środowisku, dotyczą wszystkich bez względu na płeć, wyznanie, rasę, wykonywany zawód czy narodowość. Zastanawiam się, dlaczego Ty jeszcze nie korzystasz z tej ukrytej mocy, która jest na wyciągnięcie ręki.

Ale zanim nauczysz się w trakcie wykładu, jak możesz z tych praw korzystać w Twojej firmie to, czy już zauważyłeś lub zauważyłaś to stopniowo narastające zaciekawienie, aby dowiedzieć się, na czym polega stosowanie sekretów tych 7 uniwersalnych praw? Jednak spróbuj jeszcze przez chwilę powstrzymać Twoją ciekawość. Po prostu nie myśl o tym teraz, co to mogą być za prawa i w jaki sposób będziesz mógł lub mogła je wykorzystać w sprzedaży produktów albo usług w taki sposób, aby z łatwością osiągnąć lepsze i większe efekty sprzedaży dzięki ich zastosowaniu. Zastanów się raczej, o ile procent dzięki temu mogłyby wzrosnąć Twoje zyski?  

    

Od dziś Twoje myślenie zmieni się...  

Zapytam Cię, jak często w Twoim umyśle pojawia się myśl o tym by Twoja firma radziła sobie lepiej? Czy nie byłoby korzystnej dla Ciebie, jeśli miałbyś lub miałabyś każdego dnia więcej klientów?  Być może czujesz teraz, że zdobywanie nowych klientów kosztuje Twoją firmę zbyt dużo?

Co w takim razie musisz zrobić żeby łatwiej i taniej (często całkowicie za darmo) zdobywać nowych  klientów?

Nastał już najwyższy czas na zmiany i szybszy rozwój Twojego biznesu.

Chcę przedstawić Ci dzisiaj uniwersalne prawa, które dają niespotykane korzyści i możliwości w porównaniu do prostoty ich stosowania.

Podczas tego szkolenia otrzymasz gotowe przepisy i instrukcje, ale od Ciebie będzie zależeć jak wiele z tej praktycznej wiedzy zastosujesz w Twojej firmie, aby wzbić się ponad konkurencję.

 

Podczas tego internetowego szkolenia dowiesz się:

 • Jak wykorzystać w sprzedaży skłonność klientów do mocnego uczucia jakim mogą Cię obdarzyć i jakie pozytywne rezultaty z tym się wiążą dla Ciebie?
 • W jaki sposób wydawałoby się małoznaczące gesty w stronę klienta mogą zaważyć na sukcesie sprzedaży Twojej Firmy?
 • Dlaczego warto stosować w sprzedaży moc prawa, które konsekwentnie wpływa na podejmowanie odpowiednich decyzji zakupowych Twoich klientów?
 • Jak dobrze wykorzystać mało znany efekt prawa sprzedaży, który może stać się prawdziwym turbo dopalaczem dla Twoich zysków?
 • Dlaczego klienci dużo łatwiej ulegają ludziom, których postrzegają w pewien sposób?
 • Dlaczego jedne produkty (usługi) jawią się dla klientów bardziej atrakcyjniejsze niż podobne inne? Nie chodzi tu o najniższą cenę!
 • W jaki sposób sprytnie zastosować dla zwiększenia sprzedaży sekrety prawa, pod wpływem którego klient chce szybko dołączyć do innych korzystających już z Twoich produktów albo usług?

  

Ale to jeszcze nie wszystko. 

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tym szkoleniu dziś to, dodatkowo otrzymasz specjalny BONUS -  drugi wykład prezentujący strategię, dzięki której do Twojej firmy będą przychodzić najlepsi klienci i będą gotowi do zakupu Twoich produktów lub usług.

 • Jakby to było gdybyś nie musiał sprzedawać, a najlepsi klienci sami się do Ciebie zgłaszali?
 • Jak wiele korzyści możesz mieć z zastosowania tej prostej strategii?
 • W jaki sposób już dziś możesz wdrożyć w swojej firmie tę strategię?
 • Jak ustrzec się przed niebezpieczną techniką zdobywania klientów?
 • Przykład, jak gabinet kosmetyczny łatwo i za darmo w ten sposób zdobywa nowych klientów.
 • Przykłady, jak tę strategię wzajemnie wykorzystują małe firmy i duże koncerny.

   

Gwarantuję, że Ty też poczujesz wielką satysfakcję, gdy na własne oczy zobaczysz realne korzyści płynące z dobrego stosowania tej wiedzy i sam / sama zapytasz siebie - jak w ogóle mogłem lub mogłam zastanawiać się nad udziałem w tym szkoleniu? 

 

W jaki sposób będzie przebiegać Twoje szkolenie? 

Po zgłoszeniu i opłaceniu szkolenia otrzymasz natychmiastowy dostęp do wykładów, które będą zawierać:

 • 27 slajdów prezentacji z wykładami audio, przykładami i zadaniami do wykonania przez Ciebie (55:46 minut materiału),

 • pliki mp3 z nagranymi wykładami (razem prawie 1 godzinę nagrań), które możesz pobrać w łatwy sposób i  możesz ich słuchać podczas podróży, odpoczynku, czy uprawiania sportu,

Materiały mp3 możesz zapisać na dysku twardym Twojego komputera i  w każdej chwili do nich wracać.Jak niewielka w tym momencie będzie Twoja inwestycja?

 Ucząc się tą metodą oszczędzasz pieniądze i czas. Twoja inwestycja w to szkolenie internetowe jest naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę, jak bardzo wartościowa jest wiedza, do której za chwilę otrzymasz dostęp. Twoja inwestycja będzie wynosić teraz bez żadnych ukrytych opłat:

tylko 47,00 zł z VAT

Gwarancja Satysfakcji

Jeśli w ciągu 90 dni od rozpoczęcia szkolenia z jakiegoś powodu uznasz, że zaproponowana formuła zdobywania wiedzy Cię nie satysfakcjonuje i powiadomisz nas o tym, bez pytania zwrócimy Ci 100% kwoty, jaką zapłaciłeś/aś za ten kurs.

 Możemy sobie pozwolić na 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, tylko dlatego, że wiemy, iż informacje, które zaraz otrzymasz pomogą Ci w krótkim czasie powiększyć sprzedaż i zyski Twojej Firmy. 

Wypełnij poniższy formularz,
aby zapisać się już teraz na to internetowe szkolenie.

  TAK! 

      Chcę teraz wziąć udziałw internetowym szkoleniu
"7 ważnychpraw, które warto stosować"
dla zwiększenia sprzedaży"
i otrzymać bezwarunkowągwarancję satysfakcji oraz dodatkowy bonus
 inwestującteraz  tylko 47,00 złotych brutto.
    
  
Adres:
  
Dane do faktury VAT:wypełnij jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT
 
* pola wymagane
Zapisując się na internetowy warsztat zgadzasz się z polityką prywatności
 

kliknij w guzik Zapisuję się teraz, aby przesłać swoje zgłoszenie

Twoja decyzja o udziale w tym szkoleniu jest całkowicie bezpieczna, a inwestycja chroniona gwarancją satysfakcji.

Pozdrawiam i do usłyszenia podczas wykładów,

 Łukasz Stokłosa -podpis

Łukasz Stokłosa
     trener, doradca marketingowy i strategiczny
     DobraStrategia.pl
     kom.: +48 502 475 396